„Gtechniq” „ideālās virsmas tehnoloģija” sevī ietver visjaunākos sasniegumus tādas jomās kā nanoķīmija un supramolekulārā ķīmija, savienojot to ar visstingrākajām produkcijas pārbaudēm gan laboratorijas, gan reālajos apstākļos.


Pamatprasības, kas attiecas uz visu „Gtechniq” produkciju, ir kvalitāte, vienkāršība lietošanā un saprātīga cena. Šie principi attiecas uz visam „Gtechniq” produktu līnijām, sākot no visvienkāršākā šampūna līdz pat īpaši jaudīgiem krāsaino laku pārklājumiem, kas paredzēti aizsardzībai pret skrambām.
 
Grandiozā jauno tehnoloģiju attīstība, kas radusies no lielā pieprasījuma pēc ātrākas un kompaktākas datu apstrādes, novedusi pie daudzu jaunu un inovatīvu izejvielu parādīšanās, kas savukārt ļauj nodrošināt plašāku risinājumu spektru, kas vēl pirms pieciem gadiem likās neiespējami.
 
Nanoinženierijas molekulāro tehnoloģiju pasaule strauji un mērķtiecīgi attīstās un kļūst arvien sarežģītāka. „Gtechniq” produkcijas izstrādātājiem ir nepieciešamā pieredze, sakari un motivācija, lai radītu produktus, kas ir līderi tirgū un kam piemīt pierādītas un nepastrīdamas īpašības, kas ļauj nodrošināt visaptverošus uzlabojumus dažādu virsmu kopšanā.