Uzņēmums „Gtechniq” radās, pateicoties zinātnei, mīlestībai pret automašīnām un vēlmei radīt vislabākos produktus automašīnu kopšanai. Galvenais akcents tiek likts uz aizsargājošu pārklājumu radīšanu, kas mūsu uzņēmumam nodrošina vislielākos panākumus.
 
„Gtechniq”produkcijas sortiments pirmkārt sastāv no inovatīviem virsmu kopšanas līdzekļiem. Šādu lēmumu mēs pieņēmām pēc tam, kad nonācām pie secinājuma, ka visi virsmu pārklājumi, kas pieejami tirgū un tiek pozicionēti kā ilgstoši noturīgi, patiesībā ir ļoti tālu no šīm tiem piedēvētajām īpašībām.
 
2004. gadā „Gtechniq” zinātnieki radīja izcilu produktu līniju, kas virsmām piešķir ideālu gludumu un spīdumu. 10 gadu garumā mēs pastāvīgi pilnveidojām savu produkciju, lai sasniegtu maksimālu kvalitāti un pārspētu mūsu konkurentus.
 
Ja meklējat līdzekļus, kas nodrošina jūsu automobiļa, kutera, jahtas, lidmašīnas vai dzīvojamo telpu virsmu vislabāko aizsardzību, iesakām meklējumos apstāties pie „Gtechniq” produktiem. Mēs ražojam pasaulē vislabākos līdzekļus dažādu virsmu kopšanai un aizsardzībai, kas sevī apvieno mūsdienīgākās tehnoloģijas un realitāti.

Mūsu produkcija balstīta uz jaunākajiem zinātnes sasniegumiem un inovatīvu materiālu izmantošanu, tomēr saglabājot savu vienkāršību to lietošanā. Mūsu produktu formula nodrošina maksimālu noturību un ilgstošu efektu, kā arī pastāvīgu virsmu aizsardzību to ikdienas ekspluatācijā.
 
Katrs „Gtechniq” ražotais produkts ir „ideālas virsmas nodrošināšanas tehnikas” (Smart Surface Science) iemiesojums. Mūsu poliroli, attīrītāji un pārklājumi spīduma nodrošināšanai ir izgatavoti, izmantojot nanokompozītos materiālus un ir testēti ekstremālos apstākļos. Tādēļ tie nodrošina daudz lielāku efektivitāti un vienkāršību to lietošanā nekā jebkuri citi produkti, kas radīti agrāk.