Aizsargājošais pārklājums Crystal Serum: keramisko kompozītu tehnoloģija

Kādas ir „Gtechniq” produkta Crystal Serum priekšrocības?

Crystal Serum keramisko kompozītu pārklājumu pirmrindnieks, kas nodrošina visefektīvāko krāsaino laku pārklājumu aizsardzību.

Tā kā pārklājums veido noturīgu ķīmisku saiti ar krāsu – lakas pārklājumu, tad uzklāt „Crystal Serum” drīkst tikai oficiāls profesionāls sertificēts „Gtechniq” meistars.

Ja aizsargājošo pārklājumu „Crystal Serum”uzklāj nepareizi, to var noņemt tikai ar smilšu strūklas palīdzību.

Kā darbojas „Crystal Serum”?

Aizsargājošais pārklājums Crystal Serum” – tas ir nepārspējams krāsas – lakas virsmas aizsargājošs līdzeklis, kas nodrošina keramisku aizsardzību un iepriekš nesasniegtu spīduma līmeni, kā arī ķīmisku un mehānisku bojājumu necaurlaidību.

Šī produkta kompozīta struktūra nodrošina ideālu aizsardzību un ļauj sasniegt tādu virsmas gludumu un spīdumu kā visaugstākās kvalitātes karnaubas vaskam.

Augšējā pārklājuma slāņa cietības līmenis 9h un mīkstāks bāzes slānis 7h (cietība tiek noteikta pēc zīmuļu cietības skalas). Šis pārklājums labāk nekā citi 9H cietības līmeņa pārklājumi novērš ielocījumu rašanos. Pārklājums izveido biezu kombinētu plēvi, kas būtiski samazina virsmas duļķošanos un palielina spīdumu.

Pat visspēcīgākās ķimikālijas, kuras tiek izmantotas automašīnu mazgāšanā, nespēs ietekmēt virsmas spīdumu, ko nodrošina „Crystal Serum” augstā pretošanās spēja ķimikālijām pH no 2 līdz 13. Viegli notīrīt pat tādus netīrumus kā putnu mēsli, nesabojājot automašīnas virsmu.

Līdztekus ķīmiskajai noturībai šis pārklājums ir noturīgs arī pret temperatūras iedarbību no – 40C līdz + 250C un lieliski aizsargā virsmu pret ultravioleto starojumu, novēršot virsmas izbalēšanu.

Lai nodrošinātu vēl lielāku ūdensnoturību, papildus iespējams uzklāt „Gtechniq” pārklājumu EXO, pazīstamu arī kā CS Black treatment.