New Aizsargpārklājums „Crystal Serum”

Crystal Serum

New product

Aizsargpārklājums „Crystal Serum”

Garantija 7 gadi
Lieliski palielina spīdumu, nodrošina izturīgumu pret mikroplaisām un ķīmikāliju iedarbību.
Tikai profesionālajai lietošanai.

Kādas ir „Gtechniq Crystal Serum” priekšrocības?

Pārklājumam „Crystal Serum” nav analogu lakoto un krāsoto virsmu aizsardzībā, spīduma palielināšanā, noturībai un aizsardzībai pret skrāpējumiem un ķimikāliju iedarbībai.

Pateicoties savai kombinētajai struktūrai, „Gtechniq” pārklājums „Crystal Serum” nodrošina perfektu keramisku pārklājumu, vizuālo efektu, kas līdzīgs Karnaubas vaska iedarbībai.

Salīdzinot ar parastajiem pārklājumiem, kam piemīt cietība 9h, „Crystal Serum” nodrošina lielāku aizsardzību pret mikroplaisām, pateicoties cietākā augšējā slāņa (9h) un mīkstākās pamatnes (7h) savienojumam. Atšķirībā no standarta pārklājumiem, „Crystal Serum” veido samērā biezu kombinētu plēvi, kas ievērojami samazina virsmas blāvumu un palielina tās spīdumu.

Pārklājums ir izturīgs pret ķimikāliju iedarbību - tā skābuma rādītāji pH 12-13, tāpēc Jūsu automobiļa virsbūve paliks tikpat spīdīga arī tad, ja Jūs lietojat visstiprākos ķīmiskus līdzekļus mazgāšanai. Papildus „Crystal Serum” ļauj viegli noņemt putnu atstāto mēslu pēdas.

* Pievērsiet uzmanību tam, ka, neskatoties un paaugstināto pārklājuma „Crystal Serum” noturīgumu, putnu mēsliem nonākot uz automobiļa virsmas, ir iespējamas virsmas pārklājuma noārdīšanās pazīmes, kas izskatās kā neliels virsmas pārklājuma uzblīdums - kā pēc saskarsmes ar karstu krāsu. Lai nerastos šāds defekts, rekomendējam putnu mēslus noņemt no virsbūves nekavējoties. Gadījumā, ja izveidojas šāda virsmas krāsas noārdīšanās, mūsu speciālisti, kuriem ir īpaša akreditācija, spēs novērst šo defektu un izveidot jaunu pārklājumu bojājumu vietās.

Pārklājums „Crystal Serum” nereaģē uz temperatūras svārstībām diapazonā no -40 līdz +250 grādiem pēc Celsija, nodrošina īpašu aizsardzību pret ultravioleto starojumu, kas novērš irmas pāragru izbalēsanu.

Lai nodrošinātu papildu aizsardzību no mitruma, ir iespējama papildu pulējuma uzklāšana, pielietojot tādus „Gtechniq” produktus kā „EXO” vai „C2”.

„Crystal Serum” ir produkts tikai profesionālai lietošanai. To pielietot atļauts tikai profesionāliem meistariem, kas ir ieguvuši „Gtechniq” akreditāciju. Lai izvēlētos savu meistaru un sazinātos ar tuvāko, kam ir „Gtechniq” akreditācija, lūdzu izmantojiet saiti „Atrast pulētāju” šīs lappuses augšā.

No customer reviews for the moment.

Write a review

Crystal Serum

Crystal Serum

Aizsargpārklājums „Crystal Serum”

Garantija 7 gadi
Lieliski palielina spīdumu, nodrošina izturīgumu pret mikroplaisām un ķīmikāliju iedarbību.
Tikai profesionālajai lietošanai.

Related Products