C1 Crystal Lacquer

New product

Kristāliskā laka „C1 Crystal Lacquer”

Pārklājuma noturība: 3 - 5 gadi
Teicama izturība pret mikroplaisu veidošanos
Kristāliski tīrs pulējums

58,00€

Kādas ir „Gtechniq” kristāliskās lakas „C1” priekšrocības?

Pēc neatkarīga pasaules autoīpašnieku novērtējuma kristāliskā laka „C1” visvairāk ir pieprasīta kā virsbūves aizsardzības līdzeklis pret vides kaitīgo iedarbību. Zemāk pieejama saite uz „YouTube” video failu, kurā redzama šīs lakas efektivitāte. Šis pārklājums nodrošinās izteiktu jūsu automobiļa spīdumu labāk par jebkuru citu no pasaulē līdz šim testētiem līdzekļiem. Trīs gadu ilgajā testēšanas laikā Arizonas saulē automašīnas panelis ar uz tā uzklāto „C1” pārklājumu zaudēja tikai pusi spīdumu, salīdzinot ar konkurējošā ražotāja preci ar līdzīgu raksturojumu, un tikai trešo daļu spīduma, salīdzinot ar pārējo testēto preču vidējo vērtējumu.

Bez spīduma saglabāšanas kristāliskajai lakai „C1” piemīt ļoti augsta noturība, jo tā faktiski kļūst par automobiļa krāsojuma funkcionālu sastāvdaļu. Nodrošinot aizsardzību pret skrambām, kristāliskā laka „C1” veido izteikti cietu kristālisku plēvi. Pateicoties šai īpatnībai, „C1” ir ļoti efektīvs līdzeklis, kas automobiļa mazgāšanas laikā, pat izmantojot neprofesionālas mazgāšanas tehnoloģijas, novērš mazu skrambu veidošanos, no kurām neaizsargā citas, relatīvi mīkstās automobiļu lakas.

Salīdzinošās testēšanas laikā tika konstatēts, ka uz paneļiem, kas bija apstrādāti ar laku „C1”, mikroplaisas veidojas vidēji 50 % mazāk, nekā uz neapstrādātiem paneļiem vai uz paneļiem, kam ir augstas kvalitātes Karnaubas vaska vai polimēru hermētiķa pārklājums.

No customer reviews for the moment.

Write a review

C1 Crystal Lacquer

C1 Crystal Lacquer

Kristāliskā laka „C1 Crystal Lacquer”

Pārklājuma noturība: 3 - 5 gadi
Teicama izturība pret mikroplaisu veidošanos
Kristāliski tīrs pulējums

Related Products